Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 30.6.2017
Nepřítomné třídy123456789
1.ATHTH
1.BTHTH
1.CTHTH
2.ATHTH
2.BTHTH
2.CTHTH
2.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé123456789
Borecká Jarmila(PedD)..-
Dušek Josef(NEM)---....----
Kyralová Gabriela(NEM)--..------
Miler Vít(PedD)..-
Sychrová Eva(PedD)......
Ungermann Patrik(PedD)..-
Valášek Petr(PedD)--
Zavalov Dimitre(PedD)....
Změny v rozvrzích učitelů:
Borecká Jarmila3. hododpadáCJ1.Czrušeno
4. hododpadáAj2.C (Aj1)zrušeno
5. hododpadáCJ2.D
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Braun Martin1. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
2. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
3. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
4. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
5. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
6. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
7. hododpadáOV2.A (TeŠ2)zrušeno
Brychnáč Radek1. hododpadáOV1.A (TrŠ2)zrušeno
2. hododpadáOV1.A (TrŠ2)zrušeno
3. hododpadáOV1.A (TrŠ2)zrušeno
4. hododpadáOV1.A (TrŠ2)zrušeno
5. hododpadáOV1.A (TrŠ2)zrušeno
6. hododpadáOV1.A (TrŠ2)zrušeno
Cerhák Jiří1. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
2. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
3. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
4. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
5. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
6. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
7. hododpadáOV2.B (OV1)zrušeno
Hynek Radovan1. hododpadáOV3.C (OV1)
2. hododpadáOV3.C (OV1)
3. hododpadáOV3.C (OV1)
4. hododpadáOV3.C (OV1)
5. hododpadáOV3.C (OV1)
6. hododpadáOV3.C (OV1)
7. hododpadáOV3.C (OV1)
Karousová Hana1. hododpadáÚč2.D
2. hododpadáÚč2.D
3. hododpadáEko3.B
4. hododpadáEP2.D
Kaválek Libor3. hododpadáOK3.A (TeŠ)
4. hododpadáOK3.A (TeŠ)
Kubias Ladislav1. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
2. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
3. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
4. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
5. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
6. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
7. hododpadáOV2.A (TeŠ1)zrušeno
Miler Vít1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Mochan Lukáš1. hododpadáOV1.B (UkoŠ)zrušeno
2. hododpadáOV1.B (UkoŠ)zrušeno
3. hododpadáOV1.B (UkoŠ)zrušeno
4. hododpadáOV1.B (UkoŠ)zrušeno
5. hododpadáOV1.B (UkoŠ)zrušeno
6. hododpadáOV1.B (UkoŠ)zrušeno
Neufussová Romana1. hododpadáOV2.B (UkeŠ)+zrušeno
2. hododpadáOV2.B (UkeŠ)+zrušeno
3. hododpadáOV2.B (UkeŠ)+zrušeno
4. hododpadáOV2.B (UkeŠ)+zrušeno
5. hododpadáOV2.B (UkeŠ)+zrušeno
6. hododpadáOV2.B (UkeŠ)+zrušeno
7. hododpadáOV2.B (UkeŠ)zrušeno
Novák Martin1. hododpadáOV1.A (TrŠ1)zrušeno
2. hododpadáOV1.A (TrŠ1)zrušeno
3. hododpadáOV1.A (TrŠ1)zrušeno
4. hododpadáOV1.A (TrŠ1)zrušeno
5. hododpadáOV1.A (TrŠ1)zrušeno
6. hododpadáOV1.A (TrŠ1)zrušeno
Nývlt Aleš1. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
2. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
3. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
4. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
5. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
6. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
7. hododpadáOV2.B (OV2)zrušeno
Pešina František1. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
2. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
3. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
4. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
5. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
6. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
7. hododpadáOV2.A (TrŠ)zrušeno
Pomezný Michal1. hododpadáTO3.B (PkŠ)Obecná absence třídy
2. hododpadáZVM3.B (PkŠ)Obecná absence třídy
4. hododpadáT3.B (UkoŠ)Obecná absence třídy
5. hododpadáZVM2.Czrušeno
Prostředník Jaroslav1. hododpadáOV1.A (TeŠ)zrušeno
2. hododpadáOV1.A (TeŠ)zrušeno
3. hododpadáOV1.A (TeŠ)zrušeno
4. hododpadáOV1.A (TeŠ)zrušeno
5. hododpadáOV1.A (TeŠ)zrušeno
6. hododpadáOV1.A (TeŠ)zrušeno
Sychrová Eva5. hododpadáCJ3.B
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Štajgl Ondřej2. hododpadáMV2.Czrušeno
Ungermann Patrik4. hododpadáAj2.C (Aj2)zrušeno
5. hododpadáZSV1.Czrušeno
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Valášek Petr3. hododpadáOK3.A (TrŠ)
4. hododpadáOK3.A (TrŠ)
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Vítek Zdeněk1. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
2. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
3. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
4. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
5. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
6. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
7. hododpadáOV2.B (PkŠ)zrušeno
Volšička Karel1. hododpadáOV3.C (OV2)
2. hododpadáOV3.C (OV2)
3. hododpadáOV3.C (OV2)
4. hododpadáOV3.C (OV2)
5. hododpadáOV3.C (OV2)
6. hododpadáOV3.C (OV2)
7. hododpadáOV3.C (OV2)
Zavalov Dimitre4. hododpadáT3.B (UkeŠ)Obecná absence třídy
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Zelený Jiří1. hododpadáOV1.B (PkŠ)zrušeno
2. hododpadáOV1.B (PkŠ)zrušeno
3. hododpadáOV1.B (PkŠ)zrušeno
4. hododpadáOV1.B (PkŠ)zrušeno
5. hododpadáOV1.B (PkŠ)zrušeno
6. hododpadáOV1.B (PkŠ)zrušeno
Zmítko Petr1. hododpadáTV1.Czrušeno
2. hododpadáTV1.Czrušeno
3. hododpadáZPV2.Czrušeno
4. hododpadáPk3.B (PkŠ)Obecná absence třídy
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodOVTeŠodpadá(Prs)
1. hodOVTrŠ1odpadá(Nov)
1. hodOVTrŠ2odpadá(Bry)
2. hodOVTeŠodpadá(Prs)
2. hodOVTrŠ1odpadá(Nov)
2. hodOVTrŠ2odpadá(Bry)
3. hodOVTeŠodpadá(Prs)
3. hodOVTrŠ1odpadá(Nov)
3. hodOVTrŠ2odpadá(Bry)
4. hodOVTeŠodpadá(Prs)
4. hodOVTrŠ1odpadá(Nov)
4. hodOVTrŠ2odpadá(Bry)
5. hodOVTeŠodpadá(Prs)
5. hodOVTrŠ1odpadá(Nov)
5. hodOVTrŠ2odpadá(Bry)
6. hodOVTeŠodpadá(Prs)
6. hodOVTrŠ1odpadá(Nov)
6. hodOVTrŠ2odpadá(Bry)
1.-2. hod Třídní hodina
1.B1. hodOVUkoŠodpadá(Moc)
1. hodOVPkŠodpadá(Zel)
1. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
2. hodOVUkoŠodpadá(Moc)
2. hodOVPkŠodpadá(Zel)
2. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
3. hodOVUkoŠodpadá(Moc)
3. hodOVPkŠodpadá(Zel)
3. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
4. hodOVUkoŠodpadá(Moc)
4. hodOVPkŠodpadá(Zel)
4. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
5. hodOVUkoŠodpadá(Moc)
5. hodOVPkŠodpadá(Zel)
5. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
6. hodOVUkoŠodpadá(Moc)
6. hodOVPkŠodpadá(Zel)
6. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
1.-2. hod Třídní hodina
1.C1. hodTVodpadá(Zmi)
2. hodTVodpadá(Zmi)
3. hodCJodpadá(Bor)
4. hodModpadá(Dus)
5. hodZSVodpadá(Ung)
1.-2. hod Třídní hodina
2.A1. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
1. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
1. hodOVTrŠodpadá(Peš)
2. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
2. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
2. hodOVTrŠodpadá(Peš)
3. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
3. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
3. hodOVTrŠodpadá(Peš)
4. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
4. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
4. hodOVTrŠodpadá(Peš)
5. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
5. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
5. hodOVTrŠodpadá(Peš)
6. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
6. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
6. hodOVTrŠodpadá(Peš)
7. hodOVTeŠ1odpadá(Kub)
7. hodOVTeŠ2odpadá(Bra)
7. hodOVTrŠodpadá(Peš)
1.-2. hod Třídní hodina
2.B1. hodOVOV1odpadá(Cer)
1. hodOVOV2odpadá(Nyv)
1. hodOVPkŠodpadá(Vte)
1. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
2. hodOVOV1odpadá(Cer)
2. hodOVOV2odpadá(Nyv)
2. hodOVPkŠodpadá(Vte)
2. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
3. hodOVOV1odpadá(Cer)
3. hodOVOV2odpadá(Nyv)
3. hodOVPkŠodpadá(Vte)
3. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
4. hodOVOV1odpadá(Cer)
4. hodOVOV2odpadá(Nyv)
4. hodOVPkŠodpadá(Vte)
4. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
5. hodOVOV1odpadá(Cer)
5. hodOVOV2odpadá(Nyv)
5. hodOVPkŠodpadá(Vte)
5. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
6. hodOVOV1odpadá(Cer)
6. hodOVOV2odpadá(Nyv)
6. hodOVPkŠodpadá(Vte)
6. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
7. hodOVOV1odpadá(Cer)
7. hodOVOV2odpadá(Nyv)
7. hodOVPkŠodpadá(Vte)
7. hodOVUkeŠodpadá(Neu)
1.-2. hod Třídní hodina
2.C1. hodCJodpadá(Bor)
2. hodMVodpadá(Sta)
3. hodZPVodpadá(Zmi)
4. hodAjAj1odpadá(Bor)
4. hodAjAj2odpadá(Ung)
5. hodZVModpadá(Poy)
1.-2. hod Třídní hodina
2.D1.-9. hod Obecná absence třídy
3.A1.-9. hod Obecná absence třídy
3.Bskup UkoŠ: 1.-9. hod Obecná absence třídy
skup UkeŠ: 1.-9. hod Obecná absence třídy
skup PkŠ: 1.-9. hod Obecná absence třídy
3.C1.-9. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-2.hod - Borecká Jarmila
1.B, 1.-2.hod - Zavalov Dimitre
1.C, 1.-2.hod - Ungermann Patrik
2.A, 1.-2.hod - Valášek Petr
2.B, 1.-2.hod - Sychrová Eva
2.C, 1.-2.hod - Miler Vít